DEPARTAMENTUAK

Alfonso Saénz de Cámara

Zuzendari Orokorra

alfonso@udapa.com

Roberto Ruiz de Infante

Bigarren Zuzendaria

roberto@udapa.com

Montserrat Armas

Administrazioko Arduradun Orokorra

montse@udapa.com

Jesus Moreno

Merkataritza Zuzendaria

comercial@udapa.com

Ana Carrasco

Produktu Berrien Garapen Saileko Arduraduna

acarrasco@udapa.com

Ignacio Juanche

Departamentu Tekniko-Komertzialaren Arduraduna (Agronomia)

ignacio@udapa.com

Álvaro Díaz

Kalitate Saileko Arduraduna

alvaro@udapa.com

Rafael López de Arbina

Departamentu Tekniko-Komertzialaren Arduraduna

rafa@udapa.com

Jon Legorburu

Produktuaren Harreraren Arduradun Orokorra

jonle@udapa.com

Armando Calderón

Prozesu eta Energia Kudeaketaren Arduradun Orokorra

armando@udapa.com

David Antoñana

Produktuaren Fabrikazio eta Bidalketaren Arduraduna

david@udapa.com

Jon Garralda

Produktuaren Fabrikazio eta Bidalketaren Arduraduna

jongarralda@udapa.com